Hakkımızda

GAZİANTEP PROMOSYON  Promotion Reklam ve Elektronik Hizmetler San. Tic. Şti. Tescilli Markasıdır.

Biz Kimiz ve Neler Yaparız?

Özellikle Gaziantep'’de ve çevre illerde sayısız firmaya kurumsal tanıtım çözümleri sunan Gaziantep Promosyon, marka ve pazarlama iletişim çalışmaları ile şirketlere farklı bir dünyanın penceresiniz açıyor.
Gün geçmiyor bir markanın öyküsünü duymayalım. Kimi zaman bir içecek, kimi zaman bir deterjan. Bir anda gündeme girebiliyorlar, pazarın durumuna göre şekil alabiliyorlar, tercihlerimizi yaparken bilinçaltımıza usulca girdiklerini fark etmiyoruz bile.
Peki nasıl oluyor tüm bunlar? İşte kurumsal tanıtımın perde arkasındakiler...
Türkiye’de pek çok şirketin başarılı markaları ile dünya pazarlarını zorladığı şu günlerde, kurumsal tanıtım ve marka bilincinin önemi gittikçe artıyor. Usta-çırak, baba-oğul kavramlarının yerini yeni yönetim anlayışlarına, marka oluşturma takımlarına ve müşteri odaklı çalışmalara bıraktığı görülüyor. Biz Gaziantep Promosyon, şirketlerin kurumsal tanıtımlarında bir çözüm ortağı olarak pek çok yeni fikirler sunuyoruz.

Araştırıyor ve Yenileniyoruz

Şirketimiz olarak ; Türkiye’de her geçen gün daha da artan rekabetin şirketlerin doğru adımlar atmasını sağlıyoruz. “Bu adımlar içerisinde önemlisi şüphesiz marka çalışması Günümüzde şirketler gün geçtikçe kurumsal kimlik çalışmalırının önemini anlıyorlar. Rekabet arttıkça müşterilerine kandilerini daha iyi ifade edebilmeleri, tanıtımlarını yaparak akılda kalabilmeleri, rakipleri ile aralarındaki farkı hissettirmeleri gerekmektedir.”

Kurumsal kimlik çalışmalarının bir bütün olarak algılanması gerekmektedir.Şirket logosuyla başlayan bu yolculuğun, ürün ambalajlarından bina giydirmelerine kadar uzanmaktadır.

Gerek Türkiye gerekse yurt dışı firmalarına kurumsal kimlik çalışması sunuyoruz. “Gaziantep Promosyon imzasıyla bir çok çalışma gerçekleştirdik. Bunlar şirketlerin veya ürünlerin marka tasarımları, kurumsal tanıtım organizasyonları, bina giydirme, promosyon faaliyetleri, baskı öncesi ve baskı sonrası çalışmalrı gibi geniş bir yelpazeyi kapsıyor.”

Sizler ve Geleceğiniz İçin;
Marka bilincinin ve kurum renkleri başarının ilk adımıdır. Başarılı olmuş büyük markaları incelerseniz, “Bu başarının ardında ciddi ve profesyonelce bir faaliyet göreceksiniz.”
Türkiye’de KOBİ seviyesinde olan şirketlerin zaman içerisinde ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Ancak bazı şirketler için bu ihtiyaçları belirlemek ve harekete geçmek için geç kalınmış olabiliyor. Gaziantep Promosyon olarak, çalışma modelini belirlerken önce şirketin röntgenini çekerek, bugüne kadar yapılmış yanlışları düzelterek sağlam ve emin adımlarla uzun bir koşuya şirketi hazırlıyoruz.

“İhtiyaçların tespit edilip, pazarlama stratejilerinin gözden geçirilmesi gerekli. Özellikle hedef müşteri kitlesi ve rakipler incelenerek kurumsal kimlik çalışmalarına başlıyoruz. Genelde yeni bir logoyla harakata geçerek bu enerjiyi tüm şirketin renklerine uyguluyoruz. Bu çalışmalar kartvizitten bina giydirmeye, baskı çalışmalarından reklam uygulamalarına kadar birçok çalışmayı kapsıyor.