Menu
Your Cart
Satışlarımız ToptandırFiyat Teklifi Almak İçin info@protep.com.tr veya 05317818900 Nolu WhatsApp Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Protep Promosyon Ve Reklam Firması Gaziantep İlinde Yer Almaktadır Ve Firma Reklamcılık Promosyon Malzemeleri, Plaket, Matbu Ve Kişiye Özel Hediyelik Ürünler Sektörlerinde 10 Yılı Aşkın Gaziantep'de Faaliyet Göstermektedir.

Promosyon Ürünlerimizde Lazer Baskı, Tampon Baskı, Transfer Baskı, Uv Baskı Veya Serigrafi Baskı Tekniklerinden Isteğinize Özgü Düzenlemeler Yaparak, Sizlere En Kaliteli Şekilde Ve En Kısa Sürede Hizmet Vermekteyiz.


Uzman Kadromuz Eşliğinde Gerçekleştirdiğimiz  Işlerde En Önemli Unsurumuz Müşteri Memnuniyetidir.

Geniş Ürün Yelpazesinden Oluşan Ürün Kataloğumuzla, Güçlü Stok Ve Üretimden Gelen Güç Ile En Ekonomik Ve En Sorunsuz Ürün Tedarikçiniz Olmayı Dileriz.

Gelişen Teknolojiyide yakından takip eden firmamız web sitesinde zengin çeşitler sunmaktadır.

Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan PROTEP PROMOSYON bu doğrultuda PROMOSYON sektöründe ilkelerinden taviz vermeden günümüze kadar hizmet sunmaktadır Geniş bir showroomda sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken,bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında PROTEP PROMOSYON markasını tercih etmektedirler.